لطفا صبر کنید ...

یک راهکار مجرب طب سنتی برای تقویت بدن در مقابل “کرونا”

139502190950271187659744.jpg

“دکتر محمد فصیحی دستجردی” متخصص بیماریهای عفونی و محقق طب ایرانی ــ اسلامی در مطلب کوتاهی به یک راهکار بسیار ساده نافع در حوزه طب سنتی برای پیشگیری و درمان بیماری ویروسی کرونا اشاره کرده است.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ در پی شیوع ویروس کرونا در بخش‌هایی از کشورمان، استفاده از ظرفیت طب سنتی هم در بخش پیشگیری و هم درمان ضرورت دوچندان یافته است.

“دکترمحمد فصیحی دستجردی” متخصص بیماریهای عفونی و محقق طب ایرانی ــ اسلامی در مطلب کوتاهی به یک راهکار بسیار ساده نافع در حوزه طب سنتی برای پیشگیری و درمان این بیماری ویروسی اشاره کرده است:

“طی یک هفته گذشته، مطب بنده مملو از بیماران با علائم ریوی خفیف، شدید و غالباً از ترس کوروناویروس بود که به‌مدد الهی با همان چند سفارش ساده سنتی (اینجا را کلیک کنید) اغلب آنها کنترل شده و طی 2 روز علائم‌شان کاهش یافته است و نیاز به بستری نداشتند.

این امر سبب شد که با مشورت بقیه دوستان در طب سنتی یک قدم درمانی نیز به شما معرفی کنم و آن انجام “بادکش پشت سینه” است.

افرادی که به این ویروس مبتلا شده‌اند هر روز ناحیه پشت سینه را به‌صورت آرام و ملایم، بادکش کنند و افراد سالم هم می‌توانند یک روز در میان یا دو روز در میان، عمل بادکش را برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری انجام دهند.

انجام بادکش ناحیه پشت سینه را می‌توانید مطابق این شکل انجام دهید:

ویروس کرونا ,

همچنین به شما همراهان گرامی توصیه می‌کنم همچنان به مصرف ادویه‌های گرم برای پیشگیری و درمان این بیماری خصوصاً “دارچین” ادامه دهید و بادکش را نیز برای درمان افرادی که سرفه می‌کنند چه مربوط به کوروناویروس باشد یا عفونت ویروسی دیگر به آن اضافه کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

3 × 2 =


خدمات ما

logo-white-footer

امروز آرزو دارم
عشق باشد و یک دنیا سلامتی
و امضای خدا پای آرزوهایتان

کلیه حقوق این سایت برای حکیم زین العابدین تدبیری محفوظ می باشد